Дата: від до Скинути

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту  Новокальчевської сільської ради об’єднаної територіальної громади Березівського району  Одеської області відповідно до наказу відділу освіти, молоді  та спорту від 14 липня 2021 року №51/ОД   оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  директора закладу загальної середньої освіти  Новокальчевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокальчевської сільської ради об’єднаної територіальної громади Березівського району  Одеської області

09:29 14.07.2021

Перевірка виконання громадських робіт

Адміністративні правопорушення є найпоширенішим видом правопорушень. Суспільна шкода кожного окремого адміністративного правопорушення є незначною і тому вони більш поширені у суспільстві. За  правопорушення передбачено різні адміністративні стягнення, у тому числі і  громадські та суспільно корисні роботи.

15:31 08.07.2021

«ОСВІТА ЗАСУДЖЕНИХ – КЛЮЧОВИЙ ФАКТОР НА ШЛЯХУ ДО БЕЗПЕЧНОГО СУСПІЛЬСТВА»

«ОСВІТА ЗАСУДЖЕНИХ – КЛЮЧОВИЙ ФАКТОР НА ШЛЯХУ ДО БЕЗПЕЧНОГО СУСПІЛЬСТВА»          Освіта — цілеспрямована пізнавальна діяльність людей для отримання знань, умінь та навичок або їх вдосконалення. Науковими дослідженнями доведено, чим вище є загальноосвітній і професійно-технічний рівень засудженого, тим меншою є вірогідність вчинення ним повторних злочинів. На обліку Березівського районного сектору з питань пробації є засудженні які з різних причин не мають спеціальності взагалі. І як з’ясовується під час бесід із засудженими, у зв’язку з тим, що вони не мають освіти їм важко знайти для себе роботу.          Так, 25 травня 2021 року працівниками Березівського районного сектору з питань пробації спільно з провідним фахівцем з питань зайнятості Березівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Оленою Абрамович для клієнтів пробації проведено інформаційний захід щодо надання допомоги у можливості здобуття відповідної професії.

08:36 27.05.2021