Державна підтримка підприємництва.

12 лютого під час відвідування роботодавців фахівцем Березівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості надано інформацію суб’єктам малого та середнього підприємництва щодо державної фінансової підтримки в рамках реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Спеціалістом філії Ватраль В.В. надано роз’яснення роботодавцям щодо необхідного переліку документів та на що мають бути спрямовані виділені кошти.

12:34 14.02.2021

Увага! Оголошення!

Засідання комісії з конкурсного відбору кандидатури на заміщення  вакантної посади начальника фінансового відділу та юриста Новокальчевської ОТГ,  відбудеться 6 січня 2021 о 10.00 годині у Будинку культури села Новокальчеве Новокальчевської ОТГ.

08:22 04.01.2021

«Попередження торгівлі людьми та трудової дисципліни»

Використовуючи складну економічну ситуацію та високий рівень безробіття, нечисті на руку ділки організували кримінальний бізнес – запрошення громадян України працювати за кордоном та в регіонах нашої країни, де вони піддаються експлуатації, заробляючи мізерні гроші собі і тисячі для організаторів цього бізнесу.

08:06 26.10.2020