Привітання

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача.

В цей святковий час

Прийміть побажання від нас!

Хай буде здоров'я міцне, мов граніт,

І з ним вам прожити не меньше ста літ.

Хай горе обходить вас стороною,

А щастя приходить і ллється рікою!

З повагою

сільський голова                                                                           В.Ф. Тимчук

*******************************************************************************************************************************************************

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДИНИ ПОХИЛОГО ВІКУ

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.

Ця дата – чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям селищ: Виноградного, Новокальчеве, Семихатки, Садове, Травневе, Улянівка,  за вклад в розвиток регіону, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Ви достойно виховували дітей, а сьогодні передаєте свій досвід внукам та правнукам. Ви завжди вірили в кращі часи і вчили нас цьому ж. Приємно, що багато із Вас веде активний спосіб життя. Ви берете участь в патріотичному вихованні молоді, займаєтесь мистецтвом та творчістю, є членами громадських організацій.

В цей день, я низько схиляю перед Вами голову. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні. Міцного здоров`я Вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!

З повагою

селищний голова                                                                         В.Ф.Тимчук