Історія успіху Новокальчевської ОТГ

Бюджет Червоноармійської сільської ради до об’єднання громад складав 674 тис. грн. У 2016 році бюджет об’єднаної територіальної громади склав 9 млн 118 тис. 890 грн, а бюджет 2017 року – 14 млн 156 тис. 587 грн.

У 2016 році громада освоїла 4 млн 180,66 тис. грн державної субвенції.

Кошти було спрямовано на ремонт водонапірної системи водопостачання в с. Травневе (180,72 тис. грн), капітальний ремонт електромережі вуличного освітлення в с. Новокальчеве, с. Виноградне, с. Семихатки, с. Улянівка, с. Травневе, с. Садове (728,51 тис. грн), капремонт дороги вул. Миру с. Новокальчеве (275,59 тис. грн), капремонт сільського клубу в с. Виноградне (1 млн 497,96 тис. грн), капремонт дороги між с. Новокальчеве та с. Семихатки (1 млн 497,88 тис. грн).

У пріоритетах громади на цей рік — капітальний ремонт доріг.

Благоустрій

У 2016 році за кошти сільської ради було замінено водомережу протяжністю 1,5 км на суму 105 тис. грн в селі Виноградне, придбано дві башти Рожновського на суму 360 тис. грн в села Семихатки та Новокальчеве. Проведено поточний ремонт (фарбування) башт Рожновського (села Виноградне, Садове, Новокальчеве) на суму 60 тис. 220 грн. На території с. Улянівка проведено капітальний ремонт артсвердловини на суму 179 тис. грн.

В усіх населених пунктах сільської ради проведено капітальний ремонт вуличного освітлення на загальну суму 908 тис грн.

Встановлені паркани біля школи с. Новокальчеве, дитячих садків сіл Новокальчеве та Виноградне, церкви с. Виноградне, кладовищ сіл Новокальчеве, Виноградне та Семихатки на суму 253 тис. 757 грн.

Освіта

За рахунок коштів бюджету ОТГ організовано харчування учнів 1-4 класів в школах на суму 51 тис. 850 грн, у дошкільних закладах — на суму 66 тис. 736 грн. Також впроваджено підвіз дітей до школи, на ці цілі витрачено 120 тис. 725 грн.

Проведено ремонт Семихатської ЗОШ (теплозабезпечення) на суму 105 тис. грн та замінено вікна на суму 40 тис. грн. Замінено вікна у Виноградненській ЗОШ на суму 1 млн 128 тис. грн та Новокальчевській ЗОШ на 20 тис. 600 грн.

Здійснено капремонт (заміна вікон, дверей), встановлено санвузли, придбано столи, стільці та постільну білизну для Новокальчевського ДНЗ на суму 45 тис. грн, замінено вікна і двері у Виноградненському медичному комунальному закладі на суму 75 тис. грн. Придбано холодильники, морозильну камеру та ноутбуки в загальноосвітні заклади на суму 219 тис. 188 грн.

Для відділу освіти сільської ради придбано три комп’ютерних набори на суму 40 тис. грн, меблі на 18 тис. грн та комп’ютерну техніку в сільську раду на суму 40 тис. грн.

В об’єднаній територіальній громаді постійно для вирішення будь яких питань залучається громадськість об’єднаної території. Скликаються загальні збори сіл, питання розглядаються на засіданнях сесій сільської ради та засіданнях виконавчого комітету з послідуючим обговоренням з депутатами на виборчих округах.

Найважливішими сферами у діяльності об’єднаної територіальної громади є модернізація загальноосвітніх школ та утримання і розвиток медичної інфраструктури.