Детальна інформація щодо проведення «Коворкінгу з питань безпечного працевлаштування «Молодь та безпека праці»

Дата: 30.05.2024 18:12

Детальна інформація

Организатор мероприятия: Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Запрошуємо на регіональний коворкінг студентів ЗФПО та ЗВО випускних курсів.
Дата та час проведення: 31 травня о 14:00
Місце проведення: Онлайн
На заході ми розглянемо важливі питання щодо вашого подальшого працевлаштування:
• Як безпечно обрати вакансію? Поради та рекомендації для уникнення шахрайства та неправомірних дій роботодавців.
• Що таке електронна трудова книжка та страховий стаж? Огляд сучасних інструментів обліку трудової діяльності та їх значення для працівника.
• Що таке посадова інструкція та колективний договір? Ознайомлення з правами та обов’язками працівників, а також умовами колективного договору.
• Що робити, якщо вас ошукали? Як поводитись у випадку порушення прав? Практичні поради та правова допомога для захисту ваших прав у випадку порушень з боку роботодавця.
• Куди звертатися за допомогою у разі виникнення проблемних питань у сфері працевлаштування?
Цей коворкінг стане чудовою можливістю для вас дізнатися більше про захист своїх прав та безпечний старт у професійному житті. Приєднуйтеся до нас, щоб отримати корисну інформацію та поради від фахівців.
Спікери заходу:
Наталя Попель - заступник начальника управління реалізації політики зайнятості Миколаївського обласного центру зайнятості
Вікторія Корінна – начальник відділу управління персоналом Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці
Анастасія Хижняк – адвокат АО «Респонд».

Участь у заході є безкоштовною, долучитися можуть всі бажаючі!

Посилання: https://www.facebook.com/events/1213687753110854/?ref=newsfeed