STOP домашньому насильству. ДЕ І ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ?

Дата: 01.05.2024 17:02

ДОРОЖНЯ КАРТА

Шановні мешканці Новокальчевської територіальної громади, якщо Ви знаєте, що серед Ваших сусідів є проблемні сім’ї, або сім’ї де є особи з інвалідністю, чи люди похилого віку, то ставши свідком можливого домашнього насильства, відразу ж повідомляйте відповідні органи! Не залишайтесь осторонь і не будьте байдужими. Ви можете врятувати чиєсь життя.

ДЕ І ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ?

Викликай Поліцію – 102

Звертайся:

• на Національну «гарячу» лінію із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) або 116 123 (безкоштовно з мобільних телефонів);
  • Уповноважений Президента України з прав дитини – 044 255 7675;
  • Урядова гаряча лінія з попередження домашнього насильства – 15 47;
  • до Структурного підрозділу з надання соціальних послуг виконавчого комітету Новокальчевської сільської ради – (097) 73 73 192.

Також у Новокальчевській громаді працює мобільна бригада соціально - психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті.

Телефони для звернень:

• 097 73 73 192.