Процес з відновлення Херсонщини триває
Дата: 12.08.2023 20:48
Кількість переглядів: 51
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04377983/973dcc9e46dcf58014cd2d9a021dabd0.jpg)
Одещина продовжує пліч-о-пліч допомагати відновлювати постраждалі будинки у підшефних населених пунктах Херсонщини.
Звітуємо, що зроблено нашими будівельниками на цьому тижні.
У селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершено заміну покрівлі у трьох житлових будинках, ще по одному будинку продовжуються роботи по заміні покрівлі.
У Благодатному Чорнобаївської територіальної громади, завершено ремонтні роботи по заміні покрівлі у житловому будинку та ще по одному будинку тривають відновлювальні роботи.
В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади, триває відновлення двох житлових будинків, а саме монтаж покрівлі та ремонт фасаду.
Разом відбудуємо ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися