Перевірка навчальних закладів територіальної громади на предмет відповідності вимогам, що висуваються до закладів освіти, в умовах триваючого воєнного стану.

Дата: 22.08.2022 19:18

Відвідала разом на чолі з начальником Березівської районної військової адміністрації Віталієм Лабушем, начальником відділу освіти Іриною Сензюк та керівниками навчальних закладів всі навчальні заклади територіальної громади на предмет відповідності вимогам, що висуваються до закладів освіти в умовах триваючого воєнного стану, підготовленого укриття для безпечного перебування там дітей.
Начальник Березівської РВА Віталій Лабуш дав доручення провести всі підготовчі роботи в укриттях, навчальних закладах, якісно завершити підготовку укриттів закладів освіти.

Фото без опису     Фото без опису  Фото без опису     Фото без опису