Я маю права та не забуваю про обов’язки

Дата: 04.06.2020 06:19

Я маю права та не забуваю про обов’язки

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Саме в дітях продовження роду людського. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

1 червня 2020 року працівниками Березівського районного сектору пробації спільно із начальником та спеціалістами Березівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також за участі головного спеціаліста служби у справах дітей Березівської районної державної адміністрації для неповнолітніх клієнтів пробації проведено інформаційно-профілактичний захід.

Захід проведено з метою підвищення обізнаності підлітків у сфері прав людини, їх ролі в житті кожної людини та механізмів їх забезпечення, а також ознайомлення учасників з обов’язками громадянина України.

По завершенню заходу неповнолітнім клієнтам пробації продемонстровано тематичний відеоролик та проведено правову вікторину. Кожен неповнолітній після заходу отримав солодкий сорприз.

Ольга Клімська

Березівський районний сектор