Чергова допомога від профспілкової організації працівників Державної установи «Центр пробації»у профілактиці захворювання на COVID-19

Дата: 17.05.2020 19:33

Фото без описуФото без опису

Вже декілька місяців люди по всьому світу живуть у певному страху перед новим захворювання, яке отримало назву – «коронавірус». Наразі відомо, що COVID-19 передається краплинним та контактним шляхами. Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети після торкання до об’єктів, забруднених виділеннями з дихальних шляхів хворого чи інфікованого.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції та дбаючи про здоров’я  своїх співробітників, Профспілкова організація персоналу Державної установи «Центр пробації», вже не вперше забезпечує працівників Березівського районного сектору пробації антисептичним засобом, гумовими рукавичками, захисними масками та окулярами.

Березівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області щиросердечно висловлює вдячність керівництву Державної установи «Центр пробації», Профспілковій організації персоналу Державної установи «Центр пробації» та керівництву філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за турботу та підтримку.

Ольга Клімська

Березівський районний сектор