Новокальчевська громада
Одеська область, Березівський район

Програма "ГрінДІМ" для ЖБК та ОСББ від фонду енергоефективності.

Дата: 22.05.2024 12:29

Фото без опису

Обласна державна (військова) адміністрація повідомляє про початок реалізації Програми «ГрінДІМ» (далі – Програма), що розроблена відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» від 08.06.2017 № 2095-VIII (зі змінами) та затверджена на початку травня 2024 року наглядовою радою державної установи «Фонд енергоефективності».

Метою Програми є стимулювання та підтримка ініціатив щодо впровадження заходів з енергоефективності, здійснення яких забезпечує зменшення споживання енергетичних ресурсів, включаючи заходи, спрямовані на збільшення частки енергії, виробленої з відновлюваних джерел енергії, а саме: шляхом надання грантів для часткового відшкодування вартості обладнання та матеріалів під час впровадження заходів щодо збільшення частки електроенергії, виробленої з відновлювальних джерел енергії у житловому секторі.

Учасники Програми:

- об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що створені та діють відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 № 2866-III;

- житлово-будівельні кооперативи (ЖБК), створені відповідно до Закону України «Про кооперацію» від 10.07.2003 № 1087-IV, які представляють співвласників багатоквартирних будинків, у яких вони діють.

Детальніше про Програму та умови участі в ній за посиланням: https://eefund.org.ua/documents/programa_grindim-redakcziya-vid-04-05-2024/. Отримання консультацій по Програмі: 044 222 95 90; 067 846 46 46.