Новокальчевська громада
Одеська область, Березівський район

Порядок денний сесії сільської ради,яка відбудеться 10 березня 2021 року о 13.00 год.

Дата: 05.03.2021 11:39
Кількість переглядів: 144

1.Про розгляд заяви депутатів сільської ради щодо внесення змін до структури та штатного розпису апарату сільської ради.

/доповідач-сільський голова Тимчук В.Ф./

2.Про затвердження фінансового плану КНП ЦПМСД.

/доповідач-бухгалтер КНП Серкал Н.Б./

3.Про затвердження фінансового плану КП «Ранок».

/доповідач-бухгалтер КП Тесля О.М./

4.Про надання матеріальної допомоги жителям Новокальчевської сільської ради ОТГзгідно поданих заяв.

/доповідач-сільський голова Тимчук В.Ф./

5. Про розподіл земельної ділянки фермерського господарства «Фортуна».

/доповідач-головний спеціаліст Маршалок Т.Ф./

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 років гр.Гуйвану Павлу Сергійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с.Новокальчеве,вул.Миру,27Б (за межами населеного пункту.

/доповідач-головний спеціаліст Маршалок Т.Ф./

7.Про розгляд заяви жителів с.Виноградне щодо проведення засідання сесії сільської ради в с.Виноградне.

/доповідач-сільський голова Тимчук В.Ф./

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр..Ткаченко Марини Валеріївни для будівництва та обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Травневе,вул.Центральна,66.

9.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення колективної власності  колишнього КСП «Іскра 2005»

гр.Мельниченко Ганни Костянтинівни для ведення товарного с/господарського в-ва

на території Новокальчевської сільської ради ОТГ Березівського району Одеської області

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення

гр.Вірича Федора Григоровича для ведення товарного с/господарського в-ва

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення

гр.Багрій Петра Володимировича для ведення товарного с/господарського в-ва

/доповідач-головний спеціаліст Маршалок Т.Ф./

12.Про надання згоди на поділ земельної ділянки згідно заяви гр.Колеснікова Юрія Вікторовича.

/доповідач-головний спеціаліст Маршалок Т.Ф./

13.Про надання згоди на поділ земельної ділянки згідно заяви гр.Крупяка Володимира Анатолійовича,ФГ «Конкорд».

/доповідач-головний спеціаліст Маршалок Т.Ф./

14.Про надання згоди на поділ земельної ділянки згідно заяви гр.Томницького  Андрія Олександровича,ФГ «Прогрес».

/доповідач-головний спеціаліст Маршалок Т.Ф./

15.Про надання згоди на поділ земельної ділянки згідно заяви гр.Нікешиної Людмили Георгіївни,ФГ «Лада».

/доповідач-головний спеціаліст Маршалок Т.Ф./

16. Про надання згоди на поділ земельної ділянки згідно заяви гр.Непомнющого Олега Аркадійовича ФГ «Агро НОА».

/доповідач-головний спеціаліст Маршалок Т.Ф./

17.Про затвердження Програми сприяння забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території Новокальчевської сільської ради ОТГ на 2021-2023 роки запропонованої Березівським районним відділом поліції.

/доповідач-сільський голова Тимчук В.Ф./

18.Про затвердження Програми благодійного фонду «Власний дім».

/доповідач-сільський голова Тимчук В.Ф./

19.Про обрання директора КП «Ранок» згідно поданих заяв.

/доповідач-сільський голова Тимчук В.Ф./

20.Про створення підрозділу соціального захисту населення Новокальчевської сільської ради ОТГ,затвердження Положення,структури та штатного розпису.

/доповідач-головний бухгалтер Суха В.В../

21.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 7 років гр..Томницькому Андрію Олександровичу.

/доповідач- головний спеціаліст Маршалок Т.Ф./

22.Про розгляд заяв жителів Новокальчевської сільської ради ОТГ щодо надання земельних ділянок площею 2.0 га для ведення ОСГ.

/доповідач- головний спеціаліст Маршалок Т.Ф./

23.Про розгляд заяв членів СК «Карат» щодо надання дозволу на виготовлення технічних паспортів на приміщення бувшої контори,корівника та молочного блоку.

/доповідач-сільський голова Тимчук В.Ф./

24.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення ОСГ.

/доповідач- головний спеціаліст Маршалок Т.Ф./

25.Про розгляд клопотання КНП ЦПМСД про виділення коштів.

/доповідач-нач.фінвідділу Павлюк О.О./

26.Про вирішення питання відшкодування коштів  комунальному закладу «Берез.міська дитяча музична школа»  за відвідування дітей.

/доповідач-нач.фінвідділу Павлюк О.О./

27.Виділення коштів юнацькій спортивній школі.

/доповідач-нач.фінвідділу Павлюк О.О./

28.Затвердження Програми допризовної підготовки та підготовки на строкову військову службу.